На сьогоднішній день оптимальним рішенням при виборі Інтернет оператора (провайдера), для мешканців Львова, є високошвидкісний, сучасний та стабільний Інтернет "ЛАННЕТ". Ми використовуємо технологію FTTB (Fiber to the Building) — волокно до будівлі і так само експлуатуємо обладнання від провідних виробників мережевих рішень, що дозволяє нам гарантувати заявлену швидкість для своїх абонентів.
При побудові цифрової мережі в вашому приміщеннні в першу чергу ми рекомендуємо використовувати кабельне з'єднання, так як воно володіє більшими перевагами: більшою швидкодією, меншими затримками і відсутністю проблем з бездротовими перешкодами.
При побудові бездротової цифрової мережі рекомендуємо звернути увагу на те, як встановити пристрої, щоб було якнайменше перешкод для передачі WI-FI сигналу.
Щоб бути впевненим у покритті, за можливості встановіть роутер у центрі тієї площини, де ви плануєте користуватися мережею. Наприклад, якщо ви не плануєте користуватися бездротовим зв'язком у коморі або ванній кімнаті, намагатися покрити ці площини немає сенсу. У будь-якому випадку радимо перш за все перевірити, як працює мережа без додаткових пристроїв, та у разі потреби придбати додаткове обладнання.
У зв'язку з цим, роутер так само як і будь-який комп’ютер вміє нагріватися, виснути, перезавантажуватися і страждати іншими типовими комп'ютерними хворобами, викликаними неякісної начинкою і дешевим виконанням.
2,4 ГГц - це найбільш старі мережі і вони є (використовуються) зараз буквально всюди. Зате на повну йде перехід на новий частотний діапазон 5 Ггц.
Основні переваги 5 Ггц, які побачить звичайний користувач: практично повна відсутність перешкод, а це значить стабільна робота Wi-Fi з'єднання, і вище швидкість інтернету по Wi-Fi.
Найкраще купувати домашній роутер, який може працювати і з 2,4, і з 5 ГГц частотами
В технічних характеристиках будь-якого роутера вказані бездротові можливості роутера, швидкість wi-fi. Найпоширеніші це 150 Мбіт/сек і 300 Мбіт/сек.
300 Мбіт/с - максимальна швидкість роботи на фізичному рівні за стандартом IEEE 802.11n при з'єднанні з адаптерами, що використовують два просторових потоку і канал 40 МГц для прийому і передачі. Дійсна швидкість передачі даних в бездротовій мережі залежить від особливостей і налаштувань клієнтського обладнання, числа клієнтів в мережі, перешкод на шляху проходження сигналу, а також наявності інших бездротових мереж і радіоперешкод в тому ж діапазоні.
150 Мбіт/с - максимальна швидкість роботи на фізичному рівні за стандартом IEEE 802.11n при з'єднанні з адаптерами, що використовують один просторовий потік і канал 40 МГц для прийому і передачі (при використанні каналу 20 МГц швидкість буде не вище 72 Мбіт/с).
Почнемо з того, що багато користувачів невірно орієнтуються на швидкість підключення в мегабітах в секунду (Мбіт/с), яке відображається в рядку Швидкість (Speed) на закладці Загальні (General) у вікні Стан (Status) бездротового з'єднання в операційній системі Windows.
Дана цифра показує швидкість яка використовується в даний час в рамках обраного стандарту. А реальна швидкість передачі даних нижче канальної приблизно в 2-3 рази. Різниця між швидкістю підключення і реальними показниками пояснюється перш за все великим обсягом службових даних, втратами мережевих пакетів в бездротовому середовищі і витратами на повторну передачу. Реальна швидкість також залежить від налаштувань точки доступу, числа одночасно підключених до неї клієнтських бездротових адаптерів та інших факторів.